+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Sigma 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount + 5 METŲ GARANTIJA

Sigma 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount + 5 METŲ GARANTIJA
Kodas: 53059RME
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
546.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 21 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 21 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 23 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasSigma 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount + 5 METŲ GARANTIJA aprašymas

"Sigma" 18-50 mm f/2,8 DC DN Contemporary objektyvas, idealiai tinkantis įvairioms nuotraukoms ir vaizdo įrašams, įskaitant kraštovaizdžius, portretus, gatvės fotografiją, architektūrą ir renginius, yra mažas, lengvas ir ryškus standartinis priartinimo objektyvas, skirtas beveidrodžiams fotoaparatams su apkarpyto vaizdo jutikliais. Šis objektyvas yra su FUJIFILM X jungtimi, todėl jo priartinimo diapazonas yra universalus, lygiavertis viso kadro priartinimui - 27-75 mm, o plati pastovi f/2,8 diafragma visame priartinimo diapazone. Objektyvo konstrukciją sudaro trys itin tikslūs iš stiklo suformuoti asferiniai elementai kartu su specialiu mažos dispersijos elementu. Kartu jie sumažina bendrą elementų skaičių ir užtikrina puikią optinę kokybę be per didelio svorio. Dėl objektyvo žingsninio variklio automatinis fokusavimas yra itin greitas ir tylus, o tai gali būti ypač naudinga fotografuojant vaizdo įrašus arba greitai judančius objektus, pavyzdžiui, vaikus ir gyvūnus. Šis objektyvas yra puikus yra tarsi darbinis arklys, jo mažiausias fokusavimo atstumas - vos 12,1 cm, todėl jį galima naudoti makrofotografijai stambiu planu, be to, objektyvas turi suapvalintą septynių plokštelių diafragmą, užtikrinančią malonią bokeh kokybę.

 






 

GREITAS IR TYLUS FOKUSAVIMAS

Dėl žingsninio variklio automatinis fokusavimas yra itin greitas ir tylus, o tai gali būti ypač naudinga filmuojant reitai judančius objektus, pvz., vaikus ir gyvūnus. Dėl itin mažo svorio (sveria mažiau nei 300 g), šis objektyvas puikiai tinka ir kaip pirmasis keičiamas objektyvas, ir kaip papildomas objektyvas.
 


g


 

MAŽAS IR LENGVAS OBJEKTYVAS

Šiuo metu šis objektyvas yra mažiausias ir lengviausias savo klasėje - jo didžiausias skersmuo yra 65,4 mm, ilgis - 74,5 mm, o svoris - 290 g, tačiau jis išlaiko pastovią F2.8 diafragmą. Kad objektyvas būtų kuo lengvesnis, SIGMA pagamino korpusą iš kruopščiai atrinktų medžiagų. Korpuso konstrukcijai naudotas polikarbonatas, vadinamas termiškai stabiliu kompozitu (Thermally Stable Composite, TSC), kuris yra aptakus, tvirtas ir, kas svarbu, pasižymi šilumos laidumu, artimu aliuminio laidumui. Tai užtikrina stabilų veikimą ir gerą veikimą, kai jis naudojamas kintančioje temperatūroje. Kai kurioms vidinės struktūros dalims sąmoningai naudojant metalą, dalys galėjo būti daug plonesnės ir pasižymėti didesniu standumu, užtikrinančiu, kad objektyvas atlaikys dažną ir intensyvų naudojimą.


 

TINKAMAS ĮVAIRIOMS FOTOGRAFAVIMO SITUACIJOMS

SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary turi greitą ir beveik tylų AF, todėl puikiai tinka įvairioms fotografavimo užduotims, įskaitant fotografavimą tylioje aplinkoje, vaizdo įrašų įrašymą ir greitai judančių objektų fiksavimą. Tai pasiekta naudojant žingsninį varikliuką kaip AF pavaros mechanizmą. Kadangi fotoaparatas yra mažas ir lengvas, jį galima lanksčiai naudoti tokiose situacijose, kaip fotografavimas iš rankos, kai reikia didelio mobilumo, fotografavimas su kardanine svyruokle, vieno žmogaus atliekamas vaizdo įrašų fotografavimas ir vlogų kūrimas.

g

SPECIFIKACIJOS

Objektyvo konstrukcija: 10 grupių, 13 elementų (1 SLD ir 3 asferiniai lęšiai)
Gamintojas: Sigma
Židinio nuotolis: 18-50 mm
Diafragma: f/2,8
Objektyvo jungtis: FUJIFILM X
Matymo kampas: 76.5°(W)-31.7°(T)
Diafragmos plokštelių skaičius: 7 (suapvalinta diafragma)
Minimalus fokusavimo atstumas: 12.1(W)- 30(T)cm
Didžiausias didinimo santykis: 1:2.8(W)-1:5(T)
Filtro skersmuo: 55mm
Matmenys: φ61.6mmx76.8mm
Svoris: 285 g
Gamintojas: Fujifilm


g

Sigma

Židinio nuotolis 18 mm

Spalva juoda

Svoris 285 g

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Sigma
Tipas
Židinio nuotolis 18 mm
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Spalva juoda
  Svoris 285 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

53059RME 085126585754

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.