+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Teleskopas Celestron Astromaster 76 EQ

Teleskopas Celestron Astromaster 76 EQ
Kodas: 00006SLT
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 1-4 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
229.00
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Birželio 07 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Birželio 07 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 09 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasTeleskopas Celestron Astromaster 76 EQ aprašymas

Astromaster serijos teleskopai yra nebrangus pasirinkimas Jūsų pirmiems žingsniams po naktinį dangų, turintis viską ko gali prireikti pradedančiajam – pusiaujinę montuotę, pakankamai skersmens planetoms, dvinarėms žvaigždėms bei Mėnuliui stebėti. Celestron Astromaster 76 EQ teleskopą paprasta surinkti ir transportuoti, o stebėti galima praktiškai iš visur – kad ir Jūsų balkono. Teleskopo pusiaujinė montuotė turi nustatymo skales, ir lėto teleskopo sukimo rankenėles, leisiančias be didelio vargo sekti objektus danguje. Teleskopo židinys yra pakankamai ilgas, todėl bus nedidelės sferinės aberacijos ir leis pasiekti didesnius didinimus, naudojant ilgesnio židinio okuliarus – patogu stebint planetas. Šiuo teleskopu galėsite stebėti mėnulį, šviesiąsias planetas – Saturną, Jupiterį, Venerą, Marsą, o taip pradėti pažintį su giliuoju dangumi. Šiuo teleskopu bus galima įžvelgti ryškiausius Mesje sąrašo objektus – padrikųjų ir kamuolinių spiečių, pačias šviesiausias galaktikas ir ūkus. Naudojant papildomą Saulės filtrą, dieną galėsite stebėti saulės dėmes.

Trumpai:

Greitas ir lengvas teleskopo surinkimas, nereikalaujantis papildomų įrankių;

Tvirtai pritvirtintas Raudono taško ieškiklis;

Atverčianti vaizdą optika - idealiai tiks dangaus ir gamtos stebėjimui;

Greitas teleskopo vamzdžio nuėmimas nuo montuotės;

Ekvatorinė montuotė su graduotomis RA ir DEC skalėmis;

Stabilus montuotės trikojis su 1,25'' skersmens plieninėmis kojomis - stabili teleskopo platforma;

Visi optiniai paviršiai dengti dangomis, vaizdas skaidrus ir ryškus;

Patogi lentynėlė priedams susidėti;

'TheSkyX First Light Edition' - astronominė programinė įranga su virš 10'000 dangaus objektų duomenų baze, galimybe spausdinti žvaigždėlapius ir 75-mis nuostabiomis Visatos nuotraukomis. 
 

Techninės charakteristikos:

 
Optinė sistema: Niutono reflektorius
 
Didinimas su esamais okuliarais: x35, x70
 
Didžiausias rekomenduojamas didinimas: x152
 
Objektyvo skersmuo: 76 mm
 
Teleskopo židinio ilgis: 700 mm (f/9.21)
 
Okuliarai komplekte (1.25''): 10 mm & 20 mm

Maksimali stebimų žvaigždžių magnitudė: 11,9
 
Ieškiklis: raudono taško
 
Montuotė: CG-2 Ekvatorinė 
 
1,25''plieninis trikojis su lentynėle priedams

 

Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

00006SLT 4047825056528 050234310352

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip pasirinkti teleskopą pagal stebėjimo poreikius?

Pasirinkdami teleskopą, svarbu atsižvelgti į stebėjimo poreikius. Pirmiausia, nuspręskite, ką planuojate stebėti – planetas, mėnulį, žvaigždynus arba kitus kosminius objektus. Didinimo galia yra svarbus faktorius, bet didelis didinimas ne visada reiškia geresnį vaizdą. Skersmuo ir fokuso atstumas lemia, kiek šviesos teleskopas surenka ir kaip ryškus bus vaizdas. Taip pat verta atsižvelgti į teleskopo tipą (refraktorinis teleskopas arba reflektorinis teleskopas). Refraktoriai turi optinius lęšius, o reflektoriai – veidrodį. Refraktoriai yra kompaktiški ir gerai tinka planetų stebėjimui, o reflektoriai gali būti geresni žvaigždžių stebėjimui. Mobilumas, montavimo patogumas ir transportavimo galimybės taip pat svarbu. Įvertinkite savo patirties lygį – pradedantieji gali pageidauti paprastesnių modelių, o patyrę astronomai gali ieškoti profesionalių teleskopų su daugiau funkcijų. Pasirinkite teleskopą, kuris atitinka jūsų stebėjimo poreikius ir suteiks geriausią vaizdą.

2. Kokie yra pagrindiniai teleskopų tipai ir kada reikėtų rinktis kiekvieną iš jų?

Teleskopai skirstomi į kelias kategorijas: refraktoriai, reflektoriai ir sudėtiniai teleskopai. Refraktoriai naudoja lęšius, reflektoriai – veidrodžius, o sudėtiniai teleskopai jungia abu šiuos elementus. Refraktoriai yra idealūs stebint detalias planetų struktūras ir tinkami žvaigždynų stebėjimui dėl jų aiškumo. Reflektoriai, su veidrodžiais, dažnai naudojami gilesnių kosmoso objektų stebėjimui ir jie dažnai yra ekonomiškesni. Sudėtiniai teleskopai, kombinuojantys abu principus, tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems astronomams. Pasirinkimas priklauso nuo paskirties – refraktoriai dažniausiai naudojami planetų stebėjimui, reflektoriai - žvaigždynams ir galaktikoms, o sudėtiniai teleskopai teikia lankstumą ir universalumą. Mobilumas, stebėjimo vietos ir biudžetas yra svarbūs veiksniai, kurie turėtų būti vertinami pasirinkiant tinkamą teleskopą.